Autosalón

Aj tento rok sa značka Hyundai zúčastnila Bratislavského Autosalónu na výstavisku Incheba. náš stánok bol už tradične situovaný v hale B2, stánok č.28. Pripravili sme si pre Vás, tak ako aj na predchádzajúcich ročníkoch, dôležité premiéry, sprievodný program, ale aj možnosť vyskúšať si takmer celú našu modelovú radu a navyše ešte aj vyhrať exkluzívne ceny.


Exkluzívna slovenská premiéra Nový Genesis sedan


Premiera Genesis Autosalon


Exkluzívnou slovenskou premiérou bol luxusný sedan Hyundai Genesis, ktorý sa stal najluxusnejším modelom značky Hyundai predávaným v Európe. Tento model je demonštráciou schopností značky Hyundai či už po technickej, alebo po dizajnovej stránke. Genesis predstavuje ako prvý z modelovej rady Hyundai novú interpretáciu dizajnu - Fluidic Sculpture 2.0. Z technologického hladiska prináša doteraz nevídané prvky vo výbave automobilov Hyundai. Patri medzi ne napríklad nový systém stáleho pohonu všetkých štyrch kolies HTRAC, alebo bezpečnostné prvky ako systém na monitorovanie mŕtveho uhla vonkajších spätných zrkadiel Blind Spot Detection s integrovaným Head-up displejom, funkcia automatického núdzového brzdenia Automatic Emergency Braking a radarový tempomat Advanced Smart Cruise Control. Súčasťou štandardného vybavenia je aj bezdotykové otváranie veka batožinového priestoru a senzor úrovne CO2 v kabíne.
Genesis Sedan bol ocenený ako najlepšie manažérske auto vystavené na Autosalóne 2014. 

Genesis-Sedan-Autosalon-2014-ocenenie
 Autá s pohonom na palivo LPG

 

Hyundai modely LPG

 

Hyundai na Autosalóne prvý krát predstavil aj modely s pohonom na palivo LPG, ktoré boli uvedené do predaja v tomto roku. Pohon LPG bude dostupný pre modely i10, ix20i30 vo verzii hatchback aj kombi. Tieto modely si mohli návštevníci vyskúšať aj na skúšobnej jazde.Otestujte modely Hyundai a vyhrajte výlet pre dvoch na Majstrovstvá sveta vo futbale 2014 v Brazílii!

 

FIFA - priamy kop do BraziliePočas celého autosalónu boli na testovacie jazdy k dispozícii obľúbené modely Hyundai: i10, i20, ix20 LPG, i30 LPG, i30 kombi, ix35 v dvoch motorizáciách, i40 sedan, i40 kombiSanta Fe.

Hyundai Slovensko je oficiálnym partnerom FIFA World Cup™ a ponúkol návštevníkom autosalónu možnosť vyhrať výlet ktorý pozostáva z 2 lístkov na FIFA World Cup do Brazílie spolu s letenkami, ubytovaním a sprievodným programom. Stačí otestovať ktorýkoľvek z modelov Hyundai a zapojiť sa tak do žrebovania o túto atraktívnu výhru. Aj napriek tomu, že Autosalón už skončil, súťaž pokračuje aj naďalej. Testovaciu jazdu môžete ešte stále absolvovať u predajcov Hyundai a zapojiť sa tak do zlosovania.

 Rezervovať testovaciu jazdu

 

 

Galéria

5