Ktorý je najväčší gól, aký kedy padol?

Je to gól Jamesa Rodrigueza z voleja v roku 2014? Presný zásah Maria Götzeho vo finále MS proti Argentíne? Alebo legendárne sólo Diega Maradonu na Estadio Azteca proti Anglicku v roku 1986? Treba priznať – všetky tieto góly sú naozaj veľkolepé a vyslúžili si svoje miesto v historických knihách. Ale my sme si vytýčili oveľa väčší cieľ.

Snímka obrazovky záznamu legendárneho sólového útoku Diega Maradonu proti Anglicku v roku 1986

Svet zjednotený v záujme trvalej udržateľnosti

V automobilke Hyundai každý deň čelíme jednej z najväčších výziev – sme odhodlaní starať sa o svet pre budúce generácie. Toto je výzva, ktorú nie je možné vyriešiť zo dňa na deň a nedokáže to ani jeden hráč sám. Preto je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým, aby sme sa všetci zjednotili a stáli spolu. S našou iniciatívou The Goal of the Century využívame silu futbalu na povzbudenie všetkých, aby sa spojili a dosiahli jeden veľký cieľ – vytvoriť svet zjednotený v záujme trvalej udržateľnosti.
 1. Tehotná žena stojaca pri jazere pod zeleným kopcom

  Budúcnosť našej planéty

  Trvalá udržateľnosť pre nás znamená viac než len vytváranie zelenších zajtrajškov. Znamená to premýšľať o budúcnosti našej planéty. Vytváranie väzieb, ekosystémov a technológií, ktoré majú silu prežiť plynutie času. Našu víziu Pokroku pre ľudstvo môžeme skutočne dosiahnuť len vtedy, keď budeme pre lepšiu a zdravšiu budúcnosť stáť a konať spoločne.

 1. 1
 1. Futbalisti stojaci v kruhu spájajúci ruky v strede.

  Uhlíková neutralita 2045.

  Ako poskytovateľ riešení mobility za to cítime veľkú zodpovednosť. S naším cieľom stať sa do roku 2045 uhlíkovo neutrálnou spoločnosťou prispievame k vytvoreniu trvalo udržateľnejšej planéty znižovaním uhlíka vo všetkých fázach výroby a prevádzky. Pre nás sa zajtrajšok začína dnes.

 1. 1
 1. Dav futbalových fanúšikov kráčajúci na ihrisko tunelom štadióna.

  Sme v tom spolu.

  To je to, čo chceme dosiahnuť našou iniciatívou „Goal of the Century“. Chceme inšpirovať. Každý deň. Poskytnúť námet na zamyslenie. A ukázať, že každý z nás môže prispieť k svetlej budúcnosti pre všetkých s využitím spojovacej a univerzálnej sily futbalu. Veríme, že každý z nás môže prispieť k tomu, aby bol svet lepším miestom pre život.

 1. 1

Futbal má silu pohnúť ľuďmi.

Na svete neexistuje šport, ktorý by mal väčší vplyv, oslovil viac ľudí, prekračoval viac hraníc a prekonával viac sociálnych rozdielov ako futbal. Ako dlhodobý partner rôznych futbalových klubov a významných podujatí sme za tie roky zažili obrovský vplyv futbalu. Futbal má silu pohnúť a zaujať ľudí na celom svete, spojiť ich a viesť ich spolu za jedným veľkým cieľom. Pretože najlepšie ciele a góly sú tie, ktoré dosiahneme spoločne.

Team Century

Celebrity pre Goal of the Century.

Spolu s naším trénerom Stevenom Gerrardom sme spojili tím angažovaných osobností z oblasti futbalu, umenia, módy, hudby, zábavy a klimatického aktivizmu, ktorí sa počas roku 2022, a aj neskôr, stanú súčasťou tímu Team Century. Spoločne vytvoríme povedomie a opatrenia pre trvalú udržateľnosť zameranú na človeka a prírodu.
Steven Gerrard, tréner tímu Hyundai Team Century na postrannej čiare na štadióne

Spoznajte hrdinov Hyundai Team Century.

Kto sú hrdinovia nášho Team Century? A ako nám ich schopnosti pomôžu streliť ten najväčší gól? Spoznajte hráčov kliknutím na každého člena nižšie.
Football fans on a bus celebrating while watching football on their smartphone.

Staňte sa podporovateľom.

Zaregistrujte sa a staňte sa podporovateľom Team Century aby ste získali exkluzívne aktualizácie z terénu o tom, ako sa akcia vyvíja.