modelov i30, KONA a TUCSON s bonusom až do 3 500 €.

Nová KONA a KONA N Line

Dokonalá dvojica mestských SUV v očarujúcom, modernom dizajne

Na ceste k lepšiemu

Predstavujeme vám nový model KONA a KONA N Line – so športovým a pokrokovým dizajnom a kompletným balíkom smart technológií a bezpečnostných prvkov. Dva rozličné pohľady, jedna odlišná skúsenosť z jazdy s túžbou po lepšom zážitku.

Hyundai KONA
už od
149 €/mes.*

Je tu nová KONA

Moderné mestské SUV vám ponúka špičkový komfort v elegantnom dizajne. Sada pokročilých bezpečnostných prvkov sa postará, aby ste nenarazili na žiadne prekážky pri jazde, parkovaní alebo cúvaní. Ovládanie hlasom a 10,25'' obrazovka vám dovolí spojiť sa s vozidlom a s istotou tak vykročiť na cestu k lepšiemu. Môže byť vaša už od 149 € mesačne aj s poistením.

Hyundai i30
Novinka

Celkom nová KONA N Line

Po prvýkrát je tu KONA vo verzii N Line inšpirovaná motošportom. Športový vzhľad podporujú širšie otvory na vzduch, charakteristická aerodynamická lišta N-style a exkluzívne 18-palcové disky kolies. S výkonom takmer 200 koní a prepínateľným pohonom 4 x 4 môžete smelo vyraziť na svoju cestu k lepšiemu. Môže byť vaša už od 25 640 €.

Nová KONA Hybrid

Nová KONA Hybrid ponúka dynamický a šetrný výkon. 6-stupňová dvojspojková prevodovka zaisťuje mimoriadne hladké radenie rýchlostí. S dynamickým dizajnom kolies a znakom hybridu môžete s KONA Hybrid hneď vyraziť na cestu.

Hyundai i30
ELEKTRO bonus až
4 260

KONA Electric

Získajte nový impulz vďaka KONA Electric. Teraz aj s mimoriadnym bonusom až 4 260 €. S plnou batériou vás čaká až 449 kilometrov elektrizujúcej jazdy a so systémom rýchleho nabíjania sa vrátite na cestu už po 54 minútach. Spolu s pokročilými bezpečnostnými asistentmi a excelentnou konektivitou máte k dispozícii všetko, čo potrebujete na ceste k lepšiemu.

* Nová KONA je teraz ešte dostupnejšia pri financovaní cez Refresh paušál už od 149 € mesačne vrátane povinného zmluvného a havarijného poistenia.

Funguje to podobne ako u mobilného operátora:
platíte nízke mesačné platby a po troch rokoch si môžete pohodlne vymeniť auto za nové.

KONA

Už od 149 € mesačne aj s povinným zmluvným a havarijným poistením.*

Pri kúpe auta zaplatíte akontáciu 7 555,50 €
a mesačne potom 148,48 €.

KONA
1,0 T-GDi MT Comfort

Akciová cena s DPH: 16 790 €
Cena do poistenia: 16 790 €
Doba financovania: 48 mesiacov

Po najazdení do 30 000 km ročne vám aj po troch
rokoch garantujeme zostatkovú hodnotu
minimálne 30 % počiatočnej ceny vozidla.

Vždy nový model auta:

Po 4 rokoch si môžete auto pohodlne vymeniť za nové.

* Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s akontáciou vo výške 45 %, dobou splatnosti úveru 48 mesiacov a s max. ročným nájazdom 30 000 km. Prvých 47 splátok je vo výške 148,48€. Posledná 48. splátka je vo výške 5 096,18 €. Uvedené splátky sú vrátane havarijného, povinného zmluvného poistenia a poistenia finančnej straty v poisťovni. Generali Poisťovňa, a. s. Uzatvorenie uvedených druhov poistenia je podmienkou získania spotrebiteľského úveru. Úroková sadzba je fixná vo výške 0 %, spracovateľský poplatok je 167,90 € a poplatok za prevod vlastníctva pri ukončení lízingu je 167,90€ (RPMN 7,69 %). Celková výška spotrebiteľského úveru je 9 234,50 € a celková čiastka, ktorú musí spotrebiteľ zaplatiť vrátane akontácie a poistiek, bude 19 966,26 €. Uvedené sumy sú s DPH. Financovanie zabezpečuje ČSOB Leasing, a. s.

Vyhradenie práva na zmeny
Všetky informácie na stránke sú dočasné, podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia a slúžia len na účely predbežného oznámenia. Možné odchýlky v zobrazení farieb vozidla sú spôsobené obmedzeniami technológie grafického zobrazenia. Zobrazené produkty sa zhodujú s ponukou a s radom vybavenia pre európske trhy. Vozidlá zobrazené na stránke môžu byť vybavené dodatočným príplatkovým vybavením a na stránke nemusia byť uvedené všetky modelové verzie. Spoločnosť Hyundai Motor Czech s.r.o., org. zl. Slovakia si vyhradzuje právo na vykonanie zmien v špecifikáciách a v obsahu vybavenia bez predchádzajúceho upozornenia. Podrobnosti sa dozviete u predajcu vozidiel Hyundai a v cenníkoch.