TUCSON N-Line

od 26 740 €
Úplne nová úroveň.

Ste zvyknutý urobiť dojem. Jazdiť na Hyundai N Line zanechá dojem na Vás. Pozrite si video, v ktorom uvidíte ukážku odvážnych dizajnových prvkov nového Tuson N Line.

Prehrať video
Po úspešnom uvedení vysoko oceňovaných modelov i30 N a i30 Fastback N pripravila divízia N značky Hyundai športovú líniu vybavenia N Line pre ďalšie modely. Teraz môžete pozdvihnúť váš TUCSON na novú úroveň atraktívnymi dizajnovými prvkami prevzatými priamo z vysoko výkonného modelu i30 N. Okrem širokej škály športových dizajnových prvkov má nový TUCSON N Line aj športovejšie jazdné vlastnosti vďaka špeciálne vyladenému podvozku a posilňovaču riadenia v kombinácii so športovými pneumatikami formátu 19″.

Predná časť vozidla

 • Exkluzívna maska a modelovaný predný nárazník

  Agresívne reštylizovaný predný nárazník modelu TUCSON N Line dopĺňa špeciálna verzia kaskádovitej masky N Line. Nápadným prvkom sú aj denné svetlá z LED v profile bumerangu lemujúce reflektory do hmly. Z Tucsona N Line tak už na prvý pohľad vyžaruje športový charakter.

 • Zliatinové disky a športové pneumatiky 19″

  Stačí jeden pohľad a je jasné, že TUCSON N Line má korene v automobilovom športe. Vďaka športovo vyladenému podvozku a veľkým zliatinovým diskom formátu 19″ so športovými pneumatikami Michelin PS4 má výrazne dynamickejšie jazdné vlastnosti. Športový charakter dokumentujú aj zväčšené predné brzdové kotúče.

 • Logo a akcenty N Line

  TUCSON N Line sa od bežných modelov líši aj emblémami N Line na bokoch a čiernymi vonkajšími spätnými zrkadlami.

Zadná časť vozidla

 • Čierny zadný spojler

  Aerodynamický čierny zadný spojler obsahuje anténu v tvare žraločej plutvy a elegantne integrované zvýšené tretie brzdové svetlo.

Interiér

 • Volant N Line

  Volant N Line so športovými metalickými ramenami a s perforovaným koženým poťahom ergonomicky tvarovaného venca s červeným kontrastným prešívaním je zvlášť príjemný na dotyk. Vďaka tlačidlám na vodorovných ramenách môžete ovládať rozličné funkcie vozidla bez toho, aby ste zložili ruky z volantu.

 • Športové sedadlá N Line

  Nápadné športové sedadlá N Line s vylisovaným logom N na operadle a s červeným kontrastným prešívaním perfektne podopierajú telo. Komfort zvyšuje elektricky nastaviteľná bedrová opierka a luxusný poťah z kombinácie kože a alcantary.

 • Kovové pedále

  Športové kovové pedále dodávajú interiéru športový nádych. Gumové protišmykové prvky zlepšujú kontakt pri ich ovládaní.

 • Rýchlostná páka N Line

  Rýchlostná páka N Line má športové kovové akcenty, poťah hlavice z perforovanej kože a červené kontrastné prešívanie pre lepší kontakt a športový vzhľad. Jej dizajn je perfektný pre rýchle radenie.

Vyhradenie práva na zmeny
Všetky informácie na stránke sú dočasné, podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia a slúžia len na účely predbežného oznámenia. Možné odchýlky v zobrazení farieb vozidla sú spôsobené obmedzeniami technológie grafického zobrazenia. Zobrazené produkty sa zhodujú s ponukou a s radom vybavenia pre európske trhy. Vozidlá zobrazené na stránke môžu byť vybavené dodatočným príplatkovým vybavením a na stránke nemusia byť uvedené všetky modelové verzie. Spoločnosť Hyundai Motor Czech s.r.o., org. zl. Slovakia si vyhradzuje právo na vykonanie zmien v špecifikáciách a v obsahu vybavenia bez predchádzajúceho upozornenia. Podrobnosti sa dozviete u predajcu vozidiel Hyundai a v cenníkoch.