Zodpovedný za udržanie vecí v pohybe

Jedna z najznámejších svetových pamiatok v Londýne svieti teraz ešte jasnejšie – dočasne sme ju zmenili na 135 metrov vysoké písmeno Q – aby sme oslávili uvedenie značky IONIQ ako označenia nášho nového radu elektrických vozidiel. Nová značka IONIQ, ktorá označuje výlučne elektrické vozidlá, bola navrhnutá pre uvedomelých spotrebiteľov, ktorí chcú byť na čele inovácií pre lepšiu a udržateľnejšiu budúcnosť.

Ľudstvo v centre inovácií.

Inovatívne dedičstvo spoločnosti Hyundai nás priviedlo k znovuzrodeniu názvu IONIQ ako značky pre náš špecializovaný elektrifikovaný modelový rad. Predstavuje odraz celkovej vízie spoločnosti Hyundai: Pokrok pre ľudstvo. Odráža sa v ňom naše úsilie, aby bol každý okamih rovnako prospešný a hodnotný. IONIQ stelesňuje našu víziu inteligentnej mobility. Snažíme sa o pokrok v elektrifikovanom, navzájom prepojenom svete a o lepší život pre nás všetkých.

Nová značka IONIQ.

Nová značka IONIQ je venovaná výlučne elektrickým vozidlám. Bola navrhnutá pre uvedomelých spotrebiteľov, ktorí chcú byť na čele inovácií pre lepšiu a udržateľnejšiu budúcnosť.

Som zodpovedný.

S modelmi IONIQ môžete robiť zodpovedné rozhodnutia o svojom spôsobe života – bez ignorovania ich dopadu na svet. Je to šanca prevziať zodpovednosť, urobiť správnu vec - nielen riadiť elektrický automobil, ale aj žiť elektricky.

Inšpirácia.

Slovo IONIQ vzniklo spojením dvoch slov – ión a unique (jedinečný). Ión má nízku hmotnosť a vysokú pohyblivosť; elektrina sa premení na energiu a kinetickú silu, keď splynú dva pozitívne nabité ióny.

Hyundai IONIQ.

V roku 2016 spoločnosť Hyundai uviedla na trh IONIQ, prvý automobil na svete s tromi elektrifikovanými pohonnými jednotkami: hybridným, plug-in hybridným a čisto elektrickým, čím spotrebiteľom ponúkla možnosť zvoliť si ekologické vozidlo, ktoré vyhovuje ich potrebám.

Tri nové elektrické vozidlá.

V priebehu nasledujúcich troch rokov predstaví spoločnosť Hyundai pod označením IONIQ hneď tri vzrušujúce elektrické vozidlá.

Už čoskoro...

Na základe inovatívneho konceptu ┐45└ bude ako prvý model už čoskoro odhalený IONIQ 5 CUV. Prihláste sa na odber nášho newslettera a získajte exkluzívne novinky medzi prvými.Nemôžete čakať na budúcnosť?

Zistite, ako spoločnosť Hyundai poháňa elektrickú mobilitu vpred. Už dnes.