Hyundai i30 Fastback

NOVÝ
i30 Fastback

NA STIAHNUTIE

NAVRHNUTÝ, ABY VÁS FASCINOVAL

Výrazné, úhľadne elegantné posolstvo

Všetci si ho všimnú – nový i30 Fastback je najnovším atraktívnym prírastkom do rozširujúcej sa rodiny Hyundai i30. Má úhľadnú, splývajúcu líniu strechy a športovejší vzhľad – Hyundai je prvým automobilovým výrobcom, ktorý do tohto segmentu vracia ikonický dizajn karosérie typu fastback.

Hyundai i30 Fastback

Hatchback v štýle kupé má pôsobivý splývajúci profil, precízne vymodelovaný povrch a elegantne zošikmenú zadnú časť karosérie, ktorá sa vnára priamo do zadného nárazníka. Aj osobitné kolesá formátu 17 a 18 palcov, vyhradené exkluzívne pre i30 Fastback, prispievajú k jeho výraznému športovo-elegantnému vzhľadu.

Nezameniteľná je tiež predná časť s nápadnými líniami a s jedinečnou verziou našej kaskádovitej masky chladiča. Denné svetlá z LED charakteristického tvaru, dopĺňajúce reflektory z LED, sú zapustené do aerodynamicky tvarovaného nárazníka a vytvárajú harmonickú a estetickú tvár vozidla.

Vzadu váš pohľad upúta nadčasová krása šikmo skloneného okna na športovo splývajúcej karosérii. Zadné stĺpiky, inšpirované kvapkou vody, a zadné okno majú mäkké, elegantné tvary zvýrazňujúce klinovitú bočnú líniu karosérie. Charizmatickú siluetu i30 Fastback prerušuje veľkorysý, zakrivený zadný spojler so sploštenou strednou časťou. Grafika zadných svetiel vizuálne rozširuje spojler. Expresívne detaily ako originálne zadné svetlá a zadný nárazník dodávajú vozidlu nádych elegantnej vycibrenosti. Stačí jediný pohľad a pochopíte, prečo sa tvar karosérie fastback stal klasikom dizajnu.

Hyundai i30 Fastback

Okrem osobitného typu karosérie je nový i30 Fastback aj športovejší a agilnejší ako jeho 5-dverový súrodenec. Má o 15 % tvrdšie vyladený podvozok so zmenšenou svetlou výškou na zvýšenie jazdnej dynamiky, zlepšenie ovládateľnosti a energickejší vzhľad.

Zaregistrujte sa pre aktuálne informácie. Uvidíte nový i30 Fastback ako prví!


Newsletter


Údaje označené * sú povinné

Zaslaním žiadosti potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) so zásadami spracúvania osobných údajov