Naštartujte nové dobrodružstvá
Nový Hyundai i20 a i20 ActiveOddajte sa odvážnym dobrodružstvám s novým modelovým radom Hyundai i20. Či už preferujete kultivovanosť a komfort modelu i20, alebo sa rozhodnete pre Hyundai i20 Active, ktorý splní vysoké nároky vášho aktívneho životného štýlu, získate od nás neprekonateľnú ponuku benefitov a financovania, s ktorými nezaťažíte váš rozpočet.

Oba modely teraz získate s výhodnou ľahkou splátkou alebo s financovaním na pätiny, havarijným poistením za polovicu a so zimnými pneumatikami za extra výhodnú cenu.


5 rokov záruky bez obmedzenia kilometrov

Hyundai i20 Active


Hyundai i20 Active je pripravený na váš aktívny životný štýl. Nástrahy prírody alebo mesta zvládne hravo vďaka zvýšenej svetlej výške, predným a zadným ochranným štítom a strešným nosičom v striebornej farbe. Jeho športový akcent zvýrazňujú aj nová maska chladiča, ochranné lišty, 17" zliatinové disky a ďalšie robustné prvky dizajnu. Váš zážitok z jazdy tiež umocní nový úsporný a výkonný motor 1,0 Turbo GDi s výkonom až 88 kW.

Hyundai i20 Active si môžete dovoliť aj vďaka nášmu výhodnému financovaniu:

 • s bonusom až 1 000 €
 • s ľahkou splátkou už od 99 €/mes.
 • na pätiny už od 2 318 €

Hyundai i20


Hyundai i20 je vynikajúcim kompaktným autom, ktoré ponúka nadštandardný vnútorný komfort, ergonomický, funkčný a zároveň jeden z najtichších interérov v triede na pohodlné cestovanie celej posádky. S novým motorom 1,0 Turbo GDi s výkonom až 88 kW budete mať navyše dostatok výkonu spolu s vynikajúcou spotrebou.

Hyundai i20 si môžete dovoliť aj vďaka nášmu výhodnému financovaniu.

 • s bonusom až 500 €
 • s ľahkou splátkou od 82 €/mes.
 • na pätiny už od 1 928 €


Financovanie získajte modely hyundai s výhodnými
ľahkými splátkami bez navýšenia

Využite možnosť financovania cez ľahké splátky bez navýšenia! Rozhodnite sa sami, aká bude vaša prvá a posledná splátka, a získajte ľahkú mesačnú splátku, ktorú budete platiť počas celej lehoty splácania. Splátky si môžete rozdeliť na obdobie od 2 do 4 rokov.
Vyberte si financovánie na pätiny

S financovaním na pätiny od nás získate možnosť rozdeliť si splátky na 5 častí bez navýšenia, ktoré si môžete rozložiť na 24, 36, alebo 48 mesiacov. Navyše získate PZP a havarijné poistenie prostredníctvom poisťovne Generali, a. s. Havarijné poistenie máte počas celej lehoty splácania za polovicu. Prvú splátku zaplatíte vo výške 20 %.

i20 Active

Hyundai i20 Active

i20

Hyundai i20

5 rokov záruky doprajte si 5 rokov bezstarostnej jazdy
s vaším vozidlom hyundai

Hyundai svojim zákazníkom ponúka bezpečné vozidlá najvyššej možnej kvality. Dôkazom nášho presvedčenia o kvalite výroby a spracovania vozidiel Hyundai je jedinečná 5-ročná záruka bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Pri kúpe vozidla Hyundai získavate:
 • 5 rokov záruky Bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov
 • 5 rokov asistenčnej služby Časovo korešponduje s obdobím 5-ročnej záruky. Minimálny rozsah asistenčnej služby zahŕňa
  bezplatné volanie na linku pomoci, odtiahnutie do najbližšieho autorizovaného servisu Hyundai a platí pre domovskú krajinu aj pre zahraničie.
 • 5-krát zvýhodnená prehliadka a dielce Zľava 5x 5 % na prácu a na originálne náhradné dielce Hyundai na pravidelnú údržbu.
  Znamená to, že pri najazdení do 30 000 km ročne máte túto zľavu až na 5 rokov.

Doprajte si 5 rokov bezstarostnej jazdy
so zárukou Hyundai